Spouštíme věrnostní program Moje Sika

 

Stejně jako v letech předchozích i letos jsme si pro vás, naše zákazníky, připravili speciální akci. Každá stavební firma a každý řemeslník, který se zapojí do nového věrnostního programu Moje Sika může vyhrát zajímavé odměny v podobě kvalitního nářadí a pomůcek.

Zákazníci jsou pro nás na prvním místě a za projevenou důvěru se vám chceme také náležitě odvděčit. Za nákup vybraných produktů řad SikaCeram, Sika MonoTop, Sikafloor Level a Sika ThermoCoat jsme si pro vás nachystali lákavé produkty, které vám usnadní další práci.

Nakupujte, nahrávejte a vyhrávejte

Účast v programu vám nezabere mnoho času, ale naopak mnoho odměn na vás čeká. Stačí provést:

●      snadnou registraci, 

●      pravidelně nahrávat doklady za nákupy vybraných produktů Sika, 

●      a poté už si jen vybrat zaslouženou odměnu.

Je to opravdu tak snadné. Pokud patříte mezi naše pravidelné zákazníky, vstup do věrnostního programu se vám opravdu vyplatí.

Doklady za své nákupy můžete nahrávat na stránce MojeSika.cz od 1. června do 30. září.

Odměny v podání Hilti a Janser

Vašich pravidelných nákupů si opravdu ceníme, a proto na oplátku můžete i pravidelně vyhrávat. Každý měsíc na vás čeká dokonce až 5 odměn. V případě, že jste produkty Sika doposud nevyzkoušeli, nyní může být ten správný čas. Za účast ve věrnostním programu na vás čeká to nejkvalitnější nářadí z od značek Hilti a Janser, například laserový měřič vzdálenosti nebo multifunkční AKU šroubovák.

Odměny jsme rozdělili do 3 skupin dle výše nákupu vybraných produktů Sika nad 20 000 Kč, 50 000 Kč a 100 000 Kč. Minimální hodnota jednoho dokladu je 2 000 Kč bez DPH, jednotlivé částky se však sčítají. Díky tomu se k těm nejlepším odměnám může dostat naprosto každý. A že je o co stát.

Kompletní seznam odměn najdete na MojeSika.cz.

Věrnost se vyplácí

A proč se přihlásit? Protože s věrnostním programem Moje Sika vyhrává úplně každý. Už za první nákup jsme si pro vás připravili skvělý dárek – švýcarský nůž Victorinox. Stačí jeden doklad a odměna vás nemine.

Sika staví na důvěře, za kterou bychom se vám rádi odvděčili. Půjdete do toho s námi? Detailní informace o věrnostním programu Moje Sika najdete na webu.